COPA CATALUNYA AMATEUR 2019

Campió

CF PARETS

FINAL

Data - Hora
Camp
Partit
Res.
Incidències
24/08/2019 18h.
-
Cubelles - PARETS
2 - 2
Als penaltis 2-4

SEMIFINALS

Data - Hora
Camp
Partit
Res.
Incidències
18/08/2019 20h.
-
Sp. Gavà-Cubelles
1 - 3
Amador (55') / Francesc Medina (26', 35' i 44')
18/08/2019 19h.
-
Empuriabrava- Parets
0 - 1
Alex Calatrava (74')

ELIMINATÒRIA de 'regularització'

Data - Hora
Camp
Partit
Res.
Incidències
23/06/2019 12h.
-
Sp. Gavà- Alcarràs
1 - 3

5ª ELIMINATÒRIA

Data - Hora
Camp
Partit
Res.
Incidències
16/06/2019 20h.
-
Sp. Gavà- Rubí
3 - 0
16/06/2019 19h.
-
Angulària- Alcarràs
1 - 1
4-5, als penaltis
16/06/2019 12h.
-
Molinos- Parets
1 - 1
3-5, als penaltis
13/06/2019 21h.
-
Amer- Empuriabrava
0 - 0
4-5, als penaltis

4ª ELIMINATÒRIA

Data - Hora
Camp
Partit
Res.
Incidències
09/06/2019 19h.
-
Cubelles- Bonavista
2 - 1
09/06/2019 18h.
-
Angulària- Jesus i María
5 - 2
09/06/2019 20h.
-
Sp. Gavà- At Sant Just
-
2-0 Suspès 56'
09/06/2019 19h.
-
Empuriabrava-L'Escala
1 - 1
(5-4, als penaltis)
09/06/2019 12h.
-
Rubí -UCF Sta Perpètua
2 - 0
09/06/2019 12h.
-
Calella- Molinos
0 - 3
08/06/2019 17h.
-
Verges- Amer
1 - 2
07/06/2019 21h.
-
Pradenc- Parets
0 - 4

3ª ELIMINATÒRIA

Data - Hora
Camp
Partit
Res.
Incidències
26/06/2019 12h.
-
Les Preses- Amer
2 - 4
26/06/2019 12h.
-
Cadaqués- Empuria Brava
2 - 2
Als penals, 3-4
26/06/2019 12h.
-
Rubí- Calaf
3 - 1
26/06/2019 12h.
-
Escola Tremp-Angulària
1 - 3
26/06/2019 12h.
-
Sp. Gavà- Almeda
2 - 1
26/06/2019 12h.
-
R.Vallbona-U.Sta Perpetua
2 - 3
26/06/2019 12h.
-
Tibidabo TR- Parets
1 - 2
26/06/2019 12h.
-
Sant Joan Despí. - At San Just
2 - 6
26/06/2019 12h.
-
Molinos- EF Mataró
2 - 2
Als penals, 0-8
26/06/2019 12h.
-
Pradenc- Torelló
2 - 2
Als penals, 5-4
26/06/2019 12h.
-
Alcarràs- Sudanell
5 - 1
26/06/2019 12h.
-
Calella- Blanes
3 - 0
26/06/2019 12h.
-
Sils- L'Escala
2 - 4
26/06/2019 12h.
-
Roda de Barà- Cubelles
1 - 2

2ª ELIMINATÒRIA

Data - Hora
Camp
Partit
Res.
Incidències
26/05/2019 19h.
Sant Joan Vilatorrada
Joanenc- Pradenc
1 - 2
26/05/2019 17h.
Parc del Garraf
At Vilanova- Icomar
2 - 3
26/05/2019 12h.
Mpal. de Mar
Calella/N.Terrassa
3 - 3
2-0, per penaltis
26/05/2019 18h.
CEM Can Dragó
Alzamora- Rubí
3 - 4
h.
-
EXEPMT: Sporting Gavà
-

1ª ELIMINATÒRIA

Data - Hora
Camp
Partit
Res.
Incidències
19/05/2019 00h.
-
Joanenc- Carme
4 - 1
19/05/2019 00h.
-
MBD Lions- Alzamora
1 - 2
19/05/2019 00h.
-
Pradenc- Castellnou
3 - 1
19/05/2019 00h.
-
Benissanet-At Vilanova G.
1 - 5
19/05/2019 00h.
-
Rubí-PB Sant Vicenç Horts
5 - 0
19/05/2019 00h.
-
Apa Poble Sec- Sporting Gavà
2 - 2
2-4 als penaltis
19/05/2019 00h.
-
Cardedeu- Calella
1 - 1
4-5 als penaltis
19/05/2019 00h.
-
Natació Terrassa-Martorelles
1 - 0
Suspès 44'- Classificat - "Per la mala conducta col.lectiva dels jugadors del Martorelles"