Mercat Primera Catalana 1 20-21

Primera Catalana Grup 1 2020-2021

DARRERA ACTUALITZACIÓ: 30 setembre 2020


La informació que apareix en aquesta secció s’obtè mitjançant notícies que apareixen als mitjans de comunicació catalans, xarxes socials i les facilitades per fonts dels propis clubs. Si coneixeu novetats de mercat referents als equips que apareixen en aquesta secció, ens podeu enviar un correu electrònic a la nostra adreça redaccio@futbolcatalunya.com i les farem constar tan aviat com sigui possible. Moltes gràcies pel vostre suport i la vostra col·laboració.

CLUBENTRENADORALTESBAIXESSEGUEIXEN
BESCANÓBruno Milanesio
(Bescanó B)
Port.: Jordi Duran (Llagostera Juv.)
Def.: Titi Bagué (Banyoles)
Mig.: Uri Sala (L’Escala), Anass Sakkaki (Sant Gregori Juv.)
Dav.: Brice Keumanga (Guíxols), Esiaka Touray (Bescanó B)
Jandro Luján (Farners), Bruno Milanesio (retirat, entrenador), Sergi Vilaró (Cassà), TarifaPort.: Jota Masallé
Def.: Sergi González ‘Zema’, Roger Comas, Andreu Paneque, Aleix Velasco, Joan Pujol, Sergi Pérez
Mig.: Marc Feixas, Álex Quiñones, Fran Pérez, Pau Casassa, Robert Negre, Ferran Nierga, Gerard Mas
Dav.: Gerard Vega, Gerard Muñoz, Pep Roca, Litus Sala
GUINEUETALuis GallegoPort.: Yancarlo (San Juan At. Montcada)
Def.: Byeongju Park (sense equip), Stiven Serra (Montcada), Manu Vílchez (Rubí), David Heras (Racing Vallbona)
Mig.: Marc Fernández (EEUU), Josué (Molletense)
Dav.: Eric Simó (Martinenc), Cristóbal León (FE Grama), Pozzo i Ao (Sant Ildefons), Lamin Samateh (sense equip, exMontañesa)
Pumuki, Bernat Mesa i Dani Pérez (Parets), Alex Pacheco (Gavà), Bernat Gargallo (San Mauro), Andy Gorfinkel (San Cristóbal), Rokeni (Turó Peira), Maxi (Gramenet), Omar RuizPort.: Eric Fernández
Def.: Marc Fernández, Sergi Ayllón, Carmona, Arnau Pou
Mig.: Javi Aldana, Ferran Sánchez, Nil Puigmacià, Jacobo
Dav.: Àlex Makaay, Froy, Pompido, Marc Anguera, Godbless Igbinigie
JÚPITERJavi CuestaPort.: Pau Ruiz (Missouri State University), Álex Luque (FE Grama)
Def.: Marc Ahufinger (Martinenc), Joan Bergé (Can Vidalet), Izan Espinosa (Sant Andreu), Martí Alba (Damm)
Mig.: Albert Corzo, Héctor Miguel i Àlex Gil (Vic)
Dav.: Iván Ariel Paredes (Europa B), Martí Torrodà ‘Turru’ (Europa Juv.)
Ivan Fuentes (Rubí), Alex Prat (Cerdanyola), Gurrea (Viladecans), Alvaro Arché (Montcada), Albert Duran (cedit Parc), Oriol Solina (torna Sant Andreu), Peque (retirat, preparador físic), Jonny MirabalPort.:
Def.: David Escudero, Javi Santolalla, Lluís Bassas, Julen Axpe, Dani Ortega
Mig.: Eric Ruiz, Patrick Chico, Ricard López, Marcelo Saliou
Dav.: Javi Ruiz, Olid, Llorenç Genesca, Adrià Felius
LA JONQUERAEnzo Galli
(La Jonquera B)
Port.: Francesc Gurt (Guíxols)
Def.: Marcos Foraster (Marca de l’Ham), Hugo Tignel (La Jonquera B), Joan Tubert (Figueres Juv.)
Mig.: Raúl Blanco (Marca de l’Ham), Arnau Fusté (Figueres Juv.), Bernat Batlle (Empuriabrava), Gerard Schwirley (La Jonquera B)
Dav.: Boiro (Marca de l’Ham)Mohamed Reda i Gianfranco (La Jonquera B), Isayas Fernández (Figueres Juv.)
Lolo Monti, Rafa Monti i Maru (Llagostera B), Bruno Muller (Vic), Zou Moustakim i Álex Alaminos (L’Escala), Abde Haidouk (Farners), Carlos Salva (Can Gibert), Àlex Campos (Real Burgos), Alejandro Pajurek (At. Lleida), Miquel Juan, Sandy Mballo, Aleix OlivaPort.:
Def.: Ivan Medinilla, Diego Martín
Mig.: Adrià Comaleras, Sergi Pascual, Marc Darné
Dav.: Arnau Garcia, Lluis Santamaria
L’ESCALASergi Luis ‘Sepu’Port.: Isaac Lucas (Albons)
Def.: Sergi Resta, Joel Vilalta i Gerard Davesa (Llagostera B), Zou Moustakim (La Jonquera)
Mig.: Dani Resta (Llagostera B), Emilio Román (Aro), Álex Alaminos (La Jonquera)
Dav.: Denilson Rivas (Guíxols), Ibrahim Ahiayouch (Sant Jaume Llierca)
Jam Baldeh, Marçal Saenz, Pau Ribas i Botxi Minic (Banyoles), Ivan Toribio (Llagostera B), Alexandre Company (Cassà), Musa Fatty (Palamós), Uri Sala (Bescanó), Sergi RamírezPort.: Joan Ureña
Def.: Argi, Pau Castell, Pol Muniesa
Mig.: Ayoub Haiba, Lluís Baldeh, Joel Casado, Roger Puig
Dav.: Ignasi Massó, Gerard Mercader
LES FRANQUESESManolo Parralo i Jordi JornetPort.: –
Def.: Oriol Bordas (Tona), Armando Irigoyen (Molletense), Adrián Vico (Sant Andreu Juv.)
Mig.: Omar Diao (Granollers Juv.), Diego Carrillo i Roger Castellvell (Cardedeu), Maha Tunkara (Parets)
Dav.: Éric Llanes (Tarancón)
Roger Bellavista (retirat), David Morales (Mollet), Sehou Sarr (L’Hospitalet), Álex Rodríguez, Eric PiePort.: Xavi Gilabert, Jahir Gómez
Def.: Sergi Gómez, Joan Sánchez, Sergio Aparicio, Agustí Planas, Guillem Resina, Marc Blanch
Mig.: Younoussa Kamassokho, Víctor García, Lars Carrillo, Toni Atanasio, Ramón Manzanera, Alkaba Diallo, Ilias Karach
Dav.: Aleix Vilà, Maude Balde, Julián Adarve, Riky Castrillo
LLAGOSTERA BMario Fernández
(La Jonquera)
Port.: Arnau Faus (Junior)
Def.: Lolo Monty (La Jonquera), Joel Bañuls (Cornellà Juv.), Dídac Gordils i Pau Llastarry (Juvenil), Johan Otín (Sant Andreu Atlètic), Nfamoussa (Can Gibert), Jerry Merveille (Alcorcón), Iker Santaren (FE Grama Juv.)
Mig.: Ivan Toribio (L’Escala), Maru (La Jonquera), Roger Fernández (Palamós)
Dav.: Rafa Monty (La Jonquera), Boris Conde (Lloret), Horty (Manresa), Álex Sánchez i Joan Arxer (Juvenil), Aitor Sánchez (Damm)
Eric Torres (Banyoles), José Alberto (Vic), Sergi Resta, Dani Resta, Joel Vilalta i Gerard Davesa (L’Escala), Albert Torra i Pau Juvanteny ‘Juvi’ (Llagostera), Sergi Bas (Palamós), Marc Crespo, Ayoub Borbata, Youssef Zayzoun, Llorenç Busquets, Monsif Khttar, Berna Baldeh, Àlex BautistaPort.:
Def.: Pau Fortuny
Mig.: David López, Gerard Pouget, Pol Llubera
Dav.: –
LLORETAlbert BatlloseraPort.: Nordine (Turó Peira)
Def.: Hugo Márquez i Adrián Guerrero (Llagostera Juv.), John Leitz (Lloret B)
Mig.: Amós Gasca i Toumani Sangaré (Guíxols)
Dav.: Erik Mahíllo (Farners), Arnau Terradas (Ca l’Aguido)
Rubén Martínez ‘Peke’ (Tossa), Bukary Marena i Marc Ávila (Blanes), Mahamadou Sumaray (At. Sant Pol), Boris Conde (Llagostera B), Dídac Filigrana (Malgrat), Dani Castilla, Marco Madelaine, Nil PamiesPort.: Jordi Tuscà
Def.: Massa, Alex Lobo, Pol Ros, Edu Poderoso, Xavi Aparicio
Mig.: Fajardo, Fran Chamizo, Dani Gómez, Moha
Dav.: Marc Vilà, Adrián Expósito, Bader
MANLLEUManel SalaPort.: Joaquín Bauta (Juvenil)
Def.: Jaume Ginesta (Sant Andreu Juv.), Arnau Trulls (Berga), Abel Caralt (Juvenil)
Mig.: Marc Grifell (Eastern Florida Titans), Carles Miró i Alexis Vallejo (Manlleu B), Pol Coll (Tona)
Dav.: Dídac Serra (Torelló), Nil Puntí (Manlleu B), Marc Pagès (Sant Jaume Llierca)
Aleix Díaz (Manresa), Bernat Torres i Adam Ferrer (Torelló), Abde (Tona), Agustín Mora (Joanenc), Cristian Carbó (Cantonigrós), Marcel Bellido i Roger Alsina (Solsona), Aitor CàrdenasPort.: Ivan González
Def.: Pau Franquesa, Isaac Aguilar, Joel Puntí, Mixi Vilasís, Dani Erencia
Mig.: Guillem Escarrabill, Kako
Dav.: Raúl Campayo, Martí Soler, Joan Serrallonga
MATARÓRaúl MonroyPort.: Joan Guillamat (Argentona)
Def.: Jordi Mola (Winthrop University)
Mig.: Joan Gual (Granollers), Miki Puerto (Europa)
Dav.: Óscar Gonpi (Europa Juv.), Omaru (Juvenil)
Adri Simón (Montcada), Marc Pascual (Vilassar Mar), Aitor González (Cardedeu), Pol Andiñach, Pedrito ParejaPort.: Toni Jiménez
Def.: Teje, Carles Torrents, Dani Prieto, Isma Aguilar, Joel Marín, Andoni Sesma, Víctor Yustos
Mig.: Pol Almellones, Sergi Sánchez, Parri, Fran Ochoa, Fiti, Kike Amador
Dav.: Aleix Cirera, Samu Bayón, Uri Martínez, Lluís Bargalló, Toni Paredes
MOLLETDavid Parra
(sense equip, ex Parets)
Port.: Víctor Vilarrasa (Parets)
Def.: Jordi Vallcorba i Sergio Jiménez ‘Jota’ (Parets), Ramon Suárez (San Cristóbal), David Morales (Les Franqueses), Xavi Murcia (cedit San Cristóbal)
Mig.: Sergio Sánchez (Parets), Bilal Azejel (Ripollet), Édgar Velasco (FE Grama)
Dav.: Alexis Garcia (Parets), David Sánchez Arbós (Manresa), Arnau Fortuny (Granollers), Nabil (La Garriga)
Arnau Arruebo (Granollers), Alejandro Varón ‘Pesky’ i Joel Brey (Rubí), Miraash (Parets), Miguel López (Vilassar Mar), Pedro Lino (Molletense), Víctor Rodríguez (Sant Cugat/Gramenet), Cadmo (Montcada), Chipi (Ripollet), Brian (Ripollet/Gramenet), Paitu, Jordi SolaPort.: Pol Flores, Guillem Ruiz
Def.: Adrià Bassols, Sergio Llavaneras ‘Llava’
Mig.: Martí Garcia, Joshua Romero, Negro
Dav.: David Castro, José González
PALAMÓSJoan MármolPort.: –
Def.: Sergi Bas (Llagostera B)
Mig.: Marc Viadé (Banyoles), Carles Callicó (Guíxols), Pepe Ollé (Europa Juv.)
Dav.: Víctor Pajares (Calonge), Musa Fatty (L’Escala)
Alejandro Delgado (Viladecans), Charles Spragg (torna Nova Zelanda), Sergio González (Vic), Dani Muela (Granollers), Lucas Palma (Igualada), Roger Fernández (Llagostera B)Port.: Quinti, Mamadou Ndow
Def.: David Cano, Sergi García, Pere Espuña, Ayoub Jaaidi, Joel Salas, Biel Pla, José Martínez
Mig.: Guillem Cornellà, Alexis Sánchez, Adri Salas, Pep Vergara
Dav.: Toni Rossell, Xevi German, Dembo Batchilly
PARETSMiquel MuñozPort.: Pumuki (Guineueta), Gerard Muñoz (Parets B)
Def.: Aitor Angulo (Camprodon), Ramon Miro (Europa B)
Mig.: Àlex Soler (sense equip, exManlleu), Sergi Salvador (Cerdanyola Juv.), Álex Martín (Parets B), Álex Cañadilla (Caldes), Dani Pérez (Guineueta)
Dav.: Bernat Mesa (Guineueta), Miraash (Mollet), Enric Vega (Sant Quirze), Manel Molina (Cerdanyola Juv.), David Reyes (Montmeló)
Víctor Vilarrasa, Sergio Sánchez, Jordi Vallcorba, Sergio Jiménez ‘Jota’ i Alexis García (Mollet), Adrià Labiano (Gramenet), Maha Tunkara (Les Franqueses), Torrecilla (Molletense), Álex Calatrava (Sants), Rafa Serrano (Ripollet), Iván Fajardo, ArnauPort.: –
Def.: Marc Gràcia, Pol Collado, Óscar Reche
Mig.: Denys Baturo, Alex Escobar, Litus Ferrés, Pol Montpart, Marc Pluvins
Dav.: Moussa Diallo, Rubén López
RUBÍCarlos López
(Mercantil)
Port.: Ivan Fuentes (Júpiter), Álex Ortiz (Mercantil)
Def.: Gerard Silvestre (Mercantil), Iván Caballero (Sabadell Nord), Alex Ruiz (Santboià)
Mig.: Antoni Hernández (Ripollet), Alejandro Varón ‘Pesky’ i Joel Brey (Mollet)
Dav.: Younes Vieux (Rubí B), Joan Poch (Mercantil/Damm)
Manu Vílchez (Guineueta), Gerard del Río (Martinenc), Marc González (Sant Cugat), Aleix Segura (Cerdanyola B), Xavi Betrán (Terrassa), Omar Hayek (Gramenet), Carles Mur, Juanmi BeasPort.: –
Def.: Raventós, Ivan Rodríguez, Aitor Torres, Villegas
Mig.: Jordi Masip, Raúl Pérez, Adrià López Burgos
Dav.: Sergi Estrada, Òscar Uroz, Anouar, Montoro, Héctor García
SABADELL NORDPablo Becerril
(sense equip, ex Sabadell B)
Port.: Miguel Lozano (Gramenet)
Def.: Raúl Martín (Sabadell B), Àlex Rubió (Sant Cugat), Dani Alcayde (Sant Cugat/Cedit Terrassa), Arnau Rubió (Sant Quirze)
Mig.: –
Dav.: Edgar Alvaro (Martorell), Jonay Moreno (Ripollet), Marc Montes (Juvenil)
Iván Caballero (Rubí), Xavi Viso i David López (Castellar), Vadillo (Ripollet), Alon Firdman (Europa), Jandro Moreno, Carlos Raya, Albert QueredaPort.: Lluri Granado
Def.: Arnau Guitart, Adri Peña, Isaac Serna, Albert Luque, Andrés Montero, Alex Alegría
Mig.: Carlos Silva, Kevin del Corral, Marc Martí, Sergi Martí, Álex Sánchez
Dav.: Omar Qanni, Pedro Pérez, Luis Pajares
SANT CUGATOriol Alcázar
(selecció Tailàndia s14 i s16)
Port.: –
Def.: Marc González (Rubí), Sergi Vicente (Sants)
Mig.: Ernest López (Jabac), Marc Rodríguez (San Lorenzo), Manel Montoya (Santboià)
Dav.: Marc Pilar (Vic), Simón Basanta (CFS Eixample), Uri Peix (Sant Cugat B), Ferran Roca (Santboià)
Naoufal (Sant Ildefons), Nico Porto (San Juan At. Montcada), Kevin Caballero (Caldes Montbui), Gerard Grau (Montcada), Dani Alcayde (torna Terrassa/Sabadell Nord), Àlex Rubió (Sabadel Nord), Yele (Molletense), Dani AmantePort.: Manel Martí, Guillem Nadal
Def.: Arnau Benet, Marc Capel, Jordi Rodríguez, Xevi Jiménez, Marc Arnau
Mig.: Álex Carazo, Ferran Vera, Xexi Mas, Joel Mateos, Guillem Benet, Jordi Ranera
Dav.: –
TONARicard Farrés, Marcel Martí i Marc Francolí
(Vic Riuprimer)
Port.: Bru Ortega (Banyoles)
Def.: Òscar Parcet (Farners), Aitor Reinon (Gimn. Manresa), Lluc Banús (Girona B), Sebas Giménez (Gran Maestre)
Mig.: Enric Casanovas (Vic), Abde (Manlleu), Maik Molist (Girona B), Pol Vallès (Cardedeu)
Dav.: Ale Gaitán (EF Bosc de Tosca)
Oriol Bordas (Les Franqueses), Uri Santos i Ramon Masó (EF Bosc de Tosca), Pol Coll (Manlleu), Aleix Manzano i Aleix Feixas (Vic), Sergi Abad i Jordi Orra (Vic Riuprimer), David Payán (Montesquiu), Iván FernándezPort.: Carles Blanquera
Def.: Ot Bofill, Guillem Font
Mig.: Nil Salarich, Veli Noguera, Jordi Guardia, Arnau Tortosa
Dav.: Ivan Garcia, Eloi Sánchez
UNIFICACIÓ LLEFIÀJordi SoutoPort.: Tomàs Terrats (Europa B), Gabri Padrós (Martinenc)
Def.: Djibi Mballo (Sants)
Mig.: Cristian Poyatos (Racing Vallbona), Miquel Porta (Badalona Juv.)
Dav.: Jairo Torné (Vic), Alan Lugo (Montañesa)
David Cutillas i Pau Llinares (Racing Vallbona), Demba Traore, Carlos Molina, Cesc de Bode, Domínguez, Alberto LópezPort.: –
Def.: Sergi Lobo, Monti, Roldán, Leo, Javi Guerrero, Rodri
Mig.: Toni Parra, Carlos Naya, Álex García, Pol Juárez
Dav.: Toni Casulleras ‘Casu’, Saumell
VICAlbert CámaraPort.: Eloi Castro (Juvenil), Aleix Manzano (Tona)
Def.: José Alberto (Llagostera B), Albert Genís (Banyoles), Raül Garcia (sense equip, ex Manlleu), Hicham Karrouch (Europa Juv./Sabadell)
Mig.: Joel Solà (Igualada), Albert Orriols (Vic Riuprimer), Sergio González (Palamós), Marc Calahorro (Sabadell Juv.), Fortià Munts (VCU Virginia Commonwealth University)
Dav.:Bruno Muller (La Jonquera), Aleix Feixas (Tona), Aarón Reinon (Europa Juv.)
Robert Busquets (retirat), Enric Casanovas (Tona), Albert Corzo, Héctor Miguel i Àlex Gil (Júpiter), Roger Cunill (Peralada), Toni Sureda (Manresa), Jairo Torné (Unif. Llefià), Gerard Enrich (San Cristóbal), Max Morell i Marc Guijarro ‘Giggi’ (Solsona), Eloi Blanes (Cardedeu), Marc Pilar (Sant Cugat)Port.: Sergi Solanich, Albert Reig
Def.: David Busquets, Gil Bertrana
Mig.: Adrià Caballé, Gerard Verdaguer ‘Peque’, Guillem Poblet, Carles Roca
Dav.: Ignasi Armengou, Adrià Balagué, Marc Vilajosana
VIC RIUPRIMERDani Juvany i Xus Sánchez
(sense equip)
Port.: Charly Zorrilla (Oyonesa)
Def.: Sergi Abad (Tona)
Mig.: Jordi Orra (Tona)
Dav.: –
Albert Orriols (Vic)Port.: Arnau Soria
Def.: Marc Bassas, Quim Vila, Joan Farrés, Marc Puigdesens, Jordi Isern, Eduard Saborit, Oriol Espina
Mig.: Arnau Aliberch, Jordi Puigdollers, Roger Curós, Xevi Soler, Aleix Puigdesens
Dav.: Ferri Alemany, Marc Pujol, Sergi Puig, Marc Viver, Ferran Sadurní