Mercat Tercera 2020-2021

TERCERA DIVISIÓ GRUP 5 2020-2021

DARRERA ACTUALITZACIÓ: 29 setembre 2020

La informació que apareix en aquesta secció s’obtè mitjançant notícies que apareixen als mitjans de comunicació catalans, xarxes socials i les facilitades per fonts dels propis clubs. Si coneixeu novetats de mercat referents als equips que apareixen en aquesta secció, ens podeu enviar un correu electrònic a la nostra adreça redaccio@futbolcatalunya.com i les farem constar tan aviat com sigui possible. Moltes gràcies pel vostre suport i la vostra col·laboració.

CLUBENTRENADORALTESBAIXESSEGUEIXEN
BANYOLES Pitu Batlle
(Verges)
Port.: Hassan Laari (Gimn. Manresa Juv.)
Def.: Marc Roura (Girona B), Pau Ribas i Botxi Minic (L’Escala), Ignasi Gómez (Girona Juv.)
Mig.: Eric Torres (Llagostera B), Marçal Saenz (L’Escala), Cristian Venzal (Girona B)
Dav.: Jam Baldeh (L’Escala), Sanku Jabbie (Guíxols)
Marc Bech i Pol Bastidas (Figueres), Adri Prado (Granollers), Adrià Casanova i Cristian del Pozo (Peralada), Bru Ortega (Tona), Albert Genís (Vic), Titi Bagué (Bescanó), Marc Viadé (Palamós), Josep Maria MajóPort.: Martí Bartrina
Def.: Nil Congost, Quimo Rodríguez, Sergi Ferrusola
Mig.: Jordi Sala, Eric Gispert, Andreu Moreno, Toni Güell
Dav.: Jordi Turón, Moha Abouhafs, Henry Gilham
CASTELLDEFELS Miki CarrilloPort.: (13) Adri Valle (Castelldefels B)
Def.: (21) Cristian Fabregat (Sants), (14) Guillem Josa (Europa), (18) Joel Cañaveras (Terrassa)
Mig.: (6) Guille (Sants), (20) Vives (Horta)
Dav.: (9) Sergio Navarro (Sants), (17) Guille Marín (Gavà), (15) Aitor Serrano (Ascó), (19) Fran Orellana (Manresa)
Aumatell (Vilassar Mar), Albert Alegre (Santfeliuenc), Miravent (Pobla Mafumet), Isaac Padilla (Al Diwaniya), Sergi Gestí (Valls), David Silva ‘Peke’ (Acero), Víctor Miranda (Vilanova) Port.: (1) Álex Romero
Def.: (4) Ramon Marimon, (2) Juanito, (22) Blasco, (5) Alan
Mig.: (3) Joel Coch, (16) Miguel Marín, (8) Jaume Aparicio, (10) Jonathan Ferreira
Dav.: (12) Kike Ramírez, (7) Pedro Bilbao, (11) Kevin Díaz (fitxat L’Hospitalet)
CERDANYOLA Toni CarrilloPort.: Álex Lázaro (Jabac)
Def.: Jonny Vinasco (Manresa), Edwin (Juvenil)
Mig.: Alex Prat (Júpiter), Javi López-Pinto (Cornellà Juv.), Mario Manso (Juvenil), Kevin Alarcón (Terrassa)
Dav.: Marc Jiménez (Juvenil), Elhadji (Sant Andreu)
Marc Hervías (Sants), Roger Colomina (Badalona), Álex Torres (Santfeliuenc), Marc Briones i Pau López (Europa)Port.: Manu Martín
Def.: Alberto García, Dani Martí, Uri Escabrós, Raúl Manso, Pitu Plazuelo
Mig.: Rubén Giménez, Juan Sosa, Hamza Bakali
Dav.: Javi López, Nils Puchades, Pablo Servetti, Wilber, Carlos Cano
EUROPA David Vilajoana -carnet reglamentari, Nacho de Prada-Port.: Sergio Fernández (Granollers), Marc Briones (Cerdanyola)
Def.: Alon Firdman (Sabadell Nord), Joan Marc (Juvenil)
Mig.: Pau López (Cerdanyola), Gerard Nolla (Horta), Arnau Vilamitjana (Juvenil)
Dav.: Miki Poveda (Girona B), Fode (Mallorca B)
Jordi Cano (Badalona), Miki Puerto (Mataró), Guillem Josa (Castelldefels), Joel Jorquera (Cádiz B), Kilian Vicente (Martinenc), Uri Vives, Marc Priego, Jordi Martínez Port.: –
Def.: Álex Cano, Alberto, Castell, Guti, Pastells, Adri Guillén
Mig.: Ignasi Varona, Uri González, Alfons Serra, Javi Prats
Dav.: Éric López, Albert Martí, David Jiménez
FE GRAMA Juanma Pons Port.: (13) Dani Guiseris (Jabac)
Def.: (5) Víctor Díaz (Granollers), (17) Aleix Hernando (Juvenil)
Mig.: (6) Yeray Sabariego (Llagostera)
Dav.: (19) Aleix Díaz i (16) Àlex Montalban (Juvenil), (11) Franco Gauna (Formentera), (9) Adil Azarkan (Teruel)
Roberto Morales (retirat, segon entrenador), Édgar Velasco (Mollet), Álex Luque (Júpiter), Damián Obispo (San Cristóbal), Caleb (Sabadell B), Cristóbal León (Guineueta), Buba (Horta), Edu Soler (Sant Ignasi), Jorge Rojas, Xavi Liébanas Port.: (1) Víctor Colchero
Def.: (8) Machuca, (18) Lucas Álvarez, (2) Michel Owono, (4) Roger Peña, (3) Juan Carlos Oliver
Mig.: (24) Bruno Villagrasa, (22) Jonathan Linares, (21) Roger Peris, (14) Roger García
Dav.: (7) Ángel González, (10) Óscar Muñoz
FIGUERESJavi SalameroPort.: Andrés Díez (Prat), Mario Mendoza (Olot Juv.)
Def.: Enric Maureta (Mulhouse), Pol Bastidas (Banyoles), Pau Baró i Àngel Blanco (Juvenil)
Mig.: Marc Bech (Banyoles), Pol Gómez i Jorge Torres (Peralada), Víctor Valverde (cedit Girona)
Dav.: Marc Medina (Peralada)
Marc Gelmà (Granollers), Joel Arumí i Oriol Pujadas (tornen Olot), Romans Carrillo (Igualada), Bora Barry (La Nucía), Pol Blay (Robres), Jonathan Duba (torna Girona B), Mario Jiménez (Sant Rafel), Modest Notario (Lleida Esportiu), Aitor Embela (At. Saguntino), Genís Balaguer (Plasencia), Enzo Sarmiento Port.: –
Def.: Gallo, Uri Ayala, Pol Tarrenchs
Mig.: Gabri Vidal, Abel Fàbregas, Carlos Treviño, Carles Coto
Dav.: Pepu Soler, Ivan Vidal, Ousman Touray
GIRONA BÀxel Vizuete
Port.: Jaime González (Santfeliuenc), Lluc Matas (Juvenil)
Def.: Dani Benítez (Espanyol Juv.), Guillem Jiménez (Peralada), Manel Martínez i Éric Monjonell (Juvenil)
Mig.: Álex Gonpi (Vilassar Mar), Ramon Terrats (Sant Andreu), Guillem Naranjo (torna Horta), Jandro i Suly (Juvenil)
Dav.: Álex Pachón (torna Prat), Jonathan Duba (torna Figueres), Pau Víctor, Adrià Turmo i Castro (Juvenil)
Lluc Banús i Maik Molist (Tona), Marc Roura i Cristian Venzal (Banyoles), Noah (torna Manresa), Miki Poveda (Europa), Muritala Quadri (Peralada), Aleja Mejía (Lleida Esportiu) Port.: Jonathan Morillas
Def.: Eppy Magalhaes, Dan Coll, Pau Resta, Toni Gamell, Ferran López
Mig.: Ibrahima Kebe, Joel Priego
Dav.: Adrià Gené
GRANOLLERS José SolivellesPort.: Álex Túnez (Damm)
Def.: Arnau Arruebo (Mollet), Adri Prado (Banyoles), Iker Hernández (cedit Sabadell Juv.), Arnau Campeny (Horta)
Mig.: Sergi Altimira (cedit Sabadell Juv.), Erbol (Juvenil), Marc Gelmà (Figueres)
Dav.: Marc Río (Horta), Dani Muela (Palamós), Suaibo (Damm)
Marc Garcia (Montañesa), Martí Serra (Vilassar Mar), Joan Gual (Mataró), Arnau Fortuny (Mollet), Víctor Díaz (FE Grama), Chechu Besonías (San Cristóbal), Diego Garzón (Prat), Sergio Fernández (Europa), Alejandro Muñoz (Llagostera) Port.: Alvaro García
Def.: Max Llovera, Guillem Pujol, Eloi Zamorano
Mig.: Riki Alcántara, Víctor Morales, Oriol Molins, Ñito
Dav.: Alex Castillo, Pau Darbra, Albert Ruiz
HORTA Víctor Valdés
(sense equip, ex Barça Juv.)
Port.: (13) Ezequiel Muth (Mons Calpe), (24) Marcel Lizak (Espanyol B), (1) Diego García (Alcobendas)
Def.: (14 ) Xavi Manrique (Alcúdia), (3) Capa (Prat), (4) Iván de Nova (Igualada), (18) Genís Blasco i (2) Éric Ruiz (Terrassa), (5) Bruno Perone (Extremadura), (22 ) Albert Dalmau (Llagostera)
Mig.: (6) Adri Gimeno (Formentera), (17) Adilson Fernandes (Reisdorf), (15) David Múrias (Oriental), (7) Víctor Bertomeu (Peralada)
Dav.: (20) Joel Méndez (Manresa), (8) Buba (FE Grama), (10) Edipo (Almazán), (23) Sergi Moreno (Sant Andreu), (9) Mamadou Salien ‘Momo’ (Zejtun), (12) Ren Suzuki (Moratalaz), (11) David Coro (Terrassa), (19) Alfi Conteh (Louisiana Krewe)
Rubi (Sants), Arnau Campeny i Marc Río (Granollers), Jofre Cherta (torna Girona), Aokai Zhang i Guillem Corominas (tornen Espanyol B), Adrià Recort (Prat), Gerard Nolla (Europa), Yamandú (Can Vidalet), Peque i Joan Inés (Gavà), Sergio Castillo (Terrassa), Bermúdez (Cacereño), Vives (Castelldefels), Mateo Stamatov (Levski Sofia), Guillem Naranjo (torna Girona B), David López (Vilafranca), Luis Gaudioso, Édgar Tejada, Rubén SánchezPort.: –
Def.: –
Mig.: (21) Aleix Arenas
Dav.: –
IGUALADA Marc CabestanyPort.: Bruno Moral (Manresa Juv.), Romans Carrillo (Figueres)
Def.: Arnau Cuadras (Damm), Sergi Casals (Sants), Hamza Bella (Gimn. Manresa Juv.), Lucas Palma (Palamós), David López (Sant Julià)
Mig.: Bernat Benito i Miguel Ángel Luque (Manresa), Genís Cargol (Damm)
Dav.: Favio Osorio (Viladecans), Sergio Álvarez (Peralada)
Marc Vicente (torna Cornellà, Barco), Cucu Fernández (torna Andorra), Joel Solà (Vic), Nil Pradas i Franco Nántez (Manresa), Albert Alfonso, Marc Guliàs i Hichem (Tàrrega), Santi Triguero (retirat, segon entrenador Igualada), David Grifell (Pobla Mafumet), Iván de Nova (Horta) Port.: Pau Bosch
Def.: Bernat Sansano, David Baraldés
Mig.: Pedro Calvo, Eric González, Óscar García
Dav.: Goran Ehsan, Martí Just
MANRESA Ferran Costa
(segon ent. Terrassa)
Port.: (1) Marc Vito (Olot)
Def.: (3) Nil Pradas (Igualada), (22) De Sande (Martorell), (14) Álex Iglesias (Juvenil), (5) Joan Castanyer (sense equip), (2) Amantini (Vilafranca), (11) Toni Sureda (Vic), Ferran Generó* (Europa Juv.)
Mig.: (21) Aleix Díaz (Manlleu), (6) Álex Sánchez (Viladecans/Cornellà), (7) Juli Serrano (Vilafranca), (16) Uri Pérez (Cornellà Juv,)
Dav.: (17) Xavi Toldrà (EFAC Almacelles), (18) Franco Nántez (Igualada), (9) Noah (torna Girona B), (20) Jaume Batista (sense equip, exCornellà) , (19) Erik Rafael (Mallorca B), (15) Jordi Garcia (Juvenil)
Jonny Vinasco (Cerdanyola), Bernat Benito i Miguel Ángel Luque (Igualada), David Sánchez Arbós (Mollet), Horty (Llagostera B), Fran Orellana (Castelldefels), Erik Sarmiento (Prat), Biel Rodríguez (Huesca B), Joel Méndez (Horta), Walter Fernández (Caldes), Ferran Generó (cedit Vic), Pol Busquets, Florent Reverdy, Albert Alavedra, David Sánchez Ruano Port.: (13) Òscar Pulido
Def.: (23) Moha Djitte, (4) Solernou
Mig.: (8) Marc Cuello, (10) Izan Checa
Dav.: –
MONTAÑESADani Andreu Port.: –
Def.: Marc Garcia (Granollers)
Mig.: Isaac Maldonado (torna a jugar), Joaquín García (Lorca)
Dav.: Ruy Gama (San Cristóbal)
Javi Sánchez (retirat), Alan Lugo (Unif. Llefià), Junior (cedit Sant Julià), Charly Ruiz (Gramenet), Agus Fernández Port.: José Segovia, Khalid
Def.: Joshua, José Santos, Alex Alba, Jaime Hernández, Sori, Pau Fernández
Mig.: Omar Balde, Ion Vázquez, Badri, Miguel
Dav.: Erik Pérez, Pedro García, Velillas, Brian, Moha Toray, Kuele
PERALADA Albert CarbóPort.:
Def.: Roger Cunill (Vic), Lluís Micaló (Amorebieta), Guillem Corominas (Horta/Espanyol B), Papa Dionkou (Alcúdia), Maxi Rosales (Teruel), Pau Téllez i Aleix Caball (Juvenill)
Mig.: Muritala Quadri (Girona B), Salim Dyabi (cedit Espanyol Juv.), Seomgyu Hwang (Extremadura B)
Dav.: Adrià Casanova i Cristian del Pozo (Banyoles)
Pol Gómez, Marc Medina i Jorge Torres (Figueres), Sergio Alvarez (Igualada), Toni Cunill (Vilafranca), Xavi Ferron (Sant Andreu), Guillem Jiménez (Girona B), Víctor Bertomeu (Horta) Port.: David Aroca, Gerard Asparó
Def.: Josu Currais, Sergi Romero, Carles Puig
Mig.: Ritxi Mercader, Éric Vilanova, Ivan Amoedo
Dav.: Arnau Ortiz, Éric Pimentel
POBLA DE MAFUMETAlbert CompanyPort.: –
Def.: Víctor Bastardo i Sergio Cáliz (Nàstic Juv.), David Grifell (Igualada), Bruno Lorente (Vilassar Mar), Dani Argilaga (Prat), Iván de la Peña (Damm)
Mig.: Ricard Robledo (Nàstic Juv.), Miravent (Castelldefels), Jordi Oribe (Vilafranca)
Dav.: Marc Álvarez i Zaka el Idrissi (Nàstic Juv.)
Álex Bañó (Santfeliuenc), Sergio Montero i Roger Figueras (Prat), Pol Prats (Nàstic), Arnau Riera, Alberto García i Jorge Carreón (Sant Andreu), Eric Coulibaly (Santboià), Aleix Ruiz i Ferran Giménez (Vilafranca), Tomàs Teruel (Vilanova), Joan Domingo (Borges Blanques), Sergi CardonaPort.: Dani Parra
Def.: Sergi Caballero, Pol Domingo (primer equip)
Mig.: Dani Molina, Ivan Ribeiro, Óscar Sanz (primer equip)
Dav.: Karim, Guillem Martínez, Bernat Guiu (primer equip)
SAN CRISTÓBAL Oliver BallabrigaPort.: Zapico (Terrassa), Carles Segura (Cornellà Juv.)
Def.: Chechu Besonías (Granollers), Andy Gorfinkel (Guineueta), Adrien (futbol EE.UU., a prova)
Mig.: Gerard Enrich (Vic), Joan Muntada (sense equip)
Dav.: Abdelsam Elouliad (San Cristóbal B), Roger Escamilla (Tàrrega), Damián Obispo (FE Grama), Martí Manchado (Jabac), Adri Rivas (Sant Andreu), Celesdonio Abeso ‘Celes’ (sense equip, ex Cano Sport, a prova)
Ruy Gama (Montañesa), Ramon Suárez (Mollet), Jordi López (torna Terrassa/Sants), Carlos García (Santfeliuenc), Éric Zárate (Martinenc), Xavi Murcia (cedit Mollet), Andrés Heredia, Júnior Cunha, Adri Menárguez, Dani Lledó Port.: Dani Pérez
Def.: Cristian Gómez, Óscar Sierra, Ricki Calamardo, Óscar Oliver
Mig.: Mario Domingo, Sergi Martínez, Tino Mendoza
Dav.: Mario Cantí, Juanpi Sepúlveda, Tom Diawara
SANT ANDREU Mikel Azparren Port.: Arnau Riera (Pobla Mafumet)
Def.: Yaya Sidibe (Terrassa), Kilian Duran (Badalona)
Mig.: Lawson-Sunderland (Juvenil), Oriol Solina (torna Júpiter), Alberto García (Pobla Mafumet)
Dav.: Manu Lanzarote (Sabadell), Jorge Carreón (Pobla Mafumet), Álex Poves (Terrassa), Franco Ezequiel (Juvenil), Xavi Ferron (Peralada), Enric Baquero (Espanyol Juv.)
Roger Escoruela (Olot), Ramon Terrats (Girona B), Laro Setién (Formentera), Craviotto (Prat), Jaume Villar i David Serrano (CD Ibiza), Sergi Serrano (Andorra), Josu (Terrassa), Izan Espinosa (Júpiter), Elhadji (Cerdanyola), Sergi Moreno (Horta), Adri Rivas (San Cristóbal), Ferran Brugué (torna Espanyol B) Port.: David Aragón
Def.: Llamas, Noguera, Oumar Bah, Alberto Carroza
Mig.: Ton Alcover, Víctor Alonso, Juanan
Dav.: Marcel Serramitja
SANTFELIUENC Andrés GonzálezPort.: Álex Bañó (Pobla Mafumet), Oriol Martí (Cornellà)
Def.: Guille Ramon (Vista Alegre), Guille Cordón (Badalona Juv.), Carlos García (San Cristóbal), Álex Torres (Cerdanyola), Albert Alegre (Castelldefels), Mario Victorio (Santboià)
Mig.: César Valero (Damm)
Dav.: Adrián Toro (Ciudad Cooperativa Juv.), Sergio Morgado (At. Sant Just), Dani Peña (Damm)
Raúl Capitán (Can Vidalet), Gerard Rovira, Ricard Cabrera i Jota (Santboià), Jaime González (Girona B), Raúl Pérez (Molins de Rei), Otger Vendrell, Albert Porqueras, Germán Collado, Joan Gibert, Juanjo Prior, Dani Hernández Port.: –
Def.: Joserra, Jaume Duran, Sergi Boira
Mig.: Romo, Kevin Sánchez, Roger Valdés, Castellano, Jonathan Collado
Dav.: David Toro, Dani Maldonado, Sani Bello
SANTS Tito LossioPort.: (13) Joan Compte (Can Vidalet)
Def.: (2) Rubi (Horta), (5) Domingo García (Cornellà Juv.), (3) Gerard Batalla (Europa juv.), (14) Christian Alarcón (Sant Quirze)
Mig.: (8) Ivan Garcia (Martinenc), (21) Marçal Vila (Pubilla Casas), (15) Marc Hervías (Cerdanyola)
Dav.: (19) Álex Calatrava (Parets), (17) Jordi López (San Cristóbal/Terrassa), (20) Marcus (Juvenil)
Sergio Navarro, Guille i Cristian Fabregat (Castelldefels), Sergi Casals (Igualada), Aleix Lage (Martinenc), Sergi Vicente (Sant Cugat), Picolo, Alberto i Josele (Santboià), Sergio Rodríguez (Terlenka), Djibi Mballo (Unif. Llefià), Sumarroca, Javi DelgadoPort.: (1) Uri Antonell
Def.: (4) David Cura, (12) Eric Ruiz
Mig.: (6) Cristian Mulero, (7) Juli Berenguer, (10) Miguel Martínez
Dav.: (9) Guillermo Torres, (11) Carlos Torrentbó
TERRASSA Xavi MolistPort.: (1) Xavi Betrán (Rubí)
Def.: (20) Salva Torreño (Prat), (3) Sergio Castillo (Horta), (18) Marc Muñoz (Damm), (2) Joel Luna (Girona Juv.), (15) Antonio Mico (Panionios)
Mig.: (22) Josu (Sant Andreu), (16) Pau Morer (Zalgiris Vilnius)
Dav.: (19) José Enrique Carrasco (Damm), (17) ‘Akis’ Katsavakis (Olympiacos)
Domi Berlanga (Prat), Zapico (San Cristóbal), Kevin Alarcón (Cerdanyola), Yaya Sidibe i Álex Poves (Sant Andreu), Joel Cañaveras (Castelldefels), Carlos García-Die (torna Cornellà), Genís Blasco, Éric Ruiz i Coro (Horta), David Virgili, Agus de Giovanni Port.: (13) Ortega
Def.: (5)- Lucas Viña, (21) Pelegrín
Mig.: (6) Galeano, (7) Albert López, (10) Jaume Pascual, (4) Manu González, (8) Álex Fernández
Dav.: (11) Kilian Villaverde, (14) Akito, (9) Sergi Arranz
VALLSJoan Antoni Pallarés Port.: Gonzo (At. Monzón)
Def.: Òscar Torre (Ascó), Jordi Estivill (Riudoms), Àlex Fernández (Ampolla)
Mig.: Marcel Messeguer (Ascó)
Dav.: Sergi Gestí (Castelldefels), Sergi Masqué (Vilafranca)
Juan Maza, Joan Torné, Òscar Pan, Edu Vives, Enric Socias Port.: Alejo Agüera
Def.: Éric Martí, Arnau Miró, Gerard Batista, Riki de Antonio, Ramon Miranda
Mig.: Arnau Cucurull ‘Kuku’, Marc Guasch, Sergi Gómez, Sergio Giralte, Albert Plana
Dav.: Xavi Fabra, Joel Marigot, Cesc Martínez, Óscar Pérez
VILAFRANCA Iván MorenoPort.: Héctor Fernández (At. Vilafranca)
Def.: Toni Cunill (Peralada), Aleix Ruiz i Ferran Giménez (Pobla Mafumet), Llop (Almassora), Jahara (Jabac)
Mig.: Guille Amor (Getafe B), Joan Nin i Gerard Moya ‘Chiri’ (Nàstic Juv.), Carlos Portero (Damm), Rusiñol (Binéfar), David López (Horta), Sergi Brunet (Mallorca B), David Santiago (Bordeta)
Dav.: Anselm Pasquina ‘Pasqui (Llagostera), Tarik Fillali (Europa Juv.), Muhamadou Janneh (Sevilla C)
Martí Tapia (Martinenc), Amantini i Juli Serrano (Manresa), Xavi Civil (Prat), Luca Tremiño i Lucas Ribeiro (Vilanova), Sergi Masqué (Valls), Jordi Oribe (Pobla Mafumet), Ángel de la Torre (Vilassar Mar), Iván León Port.: Toni Casamajor
Def.: Joan Montserrat, Éric Via, Pep Mateu, Fontanils, Max Bernard
Mig.: Fran Illescas, Víctor Oribe
Dav.: Pol Via, Oriol Boada, Gerard Boira, Aday Benítez, Sergi Escofet, Álex Segura
VILASSAR MAR Alberto Aybar ‘Peque’Port.:
Def.: Martí Serra (Granollers), Miguel López (Mollet), Jordi Casta (Girona Juv.), Andrés Varese (Vilassar Mar B)
Mig.: Marc Pascual (Mataró)
Dav.: Aumatell (Castelldefels), Ángel de la Torre (Vilafranca), Xavi Torrent (Villaverde)
Roger Matamala (Cardedeu), Bruno Lorente (Pobla Mafumet), Álex Gonpi (Girona B), Mendo Port.: Montiel, Alberto Román
Def.: Fran Fuentes, Santi Varese, Granero, Pau Rosales, Borges, Rubén Canelada
Mig.: Edu Domingo, Javi Eslava, Xavi Pluvins
Dav.: Soufiane, Carlos Cano, Bakari